Cukraus vatos aparatas nuoma

Cukraus vatos aparatas nuoma

Techninės savybės

Dovanų gaunate
1kg cukraus

Nuomos kaina

Dienos kaina:
45 €

REZERVUOTI DATĄ

Aprašymas

Cukraus vatos aparato nuoma

Jokia vaikiška šventė negali apsieiti be saldumynų, bet siūlome visiems gerai žinoma tortą pakeisti kai kuo netikėtu – cukraus vata! Vaikams tai bus tikrai įsimintina ir smagu, o suaugusieji galės grįžti į vaikystės prisiminimus. Cukraus vatos aparatas nuoma šventėje pasigaminti cukraus vatą visai nesunku, tereikia apratą įjungti į elektros tinklą ir viskas, galite pradėti gaminti skaniausią cukraus vatą ir mėgautis. Svarbu: nenaudoti jokių maistinių dažų cukrui dažyti. Jei norite spalvotos cukraus vatos reikia naudoti specialų spalvotą cukrų. Nuomojantis cukraus vatos aparatą dovanų gausite 50 vnt pagaliukų cukraus vatai bei 1kg cukraus.

Pasirūpinsime viskuo, kad gamintumėte skanią cukraus vatą naudodami šį cukraus vatos aparatą. Šis aparatas sukurtas profesionaliam naudojimui ir pasižymi dideliu darbo našumu. Cukraus vatos aparatas yra puikus įtaisas visoms šventėms. 

Cukrus cukraus vatai

Galime pasiūlyti žemuogių, obuolių, mėlynių skonio cukraus.

Profesionalus cukraus vatos aparatas

Integruotas saugiklis apsaugo jus kilus techniniams nesklandumams ir automatiškai išjungia įrenginį. Puodas pagamintas iš nerūdijančio plieno, jo skersmuo 52 cm. Jis ypač tinka greitam dideliam cukraus vatos kiekiui paruošti. Matavimo šaukštas (yra komplekte) leidžia tiksliai ir lengvai padalyti cukraus vatą. Priklausomai nuo cukraus grūdelių dydžio, šaukštu galite išmatuoti iki 20 g cukraus. Kiekvienai porcijai reikia (apie 12–18 g cukraus) Vienos porcijos paruošimo laikas maždaug 30–60 sekundžių.

Cukraus vata suvyniojama ant pagaliuko ir suformuojama. Galima nesunkiai paruošti ir mažesnes, ir didesnes porcijas.

Cukraus vatos aparatas kaina

Cukraus vatos aparato nuoma Kaune kaina dienai 45 €. Nuomuojantis visam savaitgaliui, savaitei ar dar ilgesniam laikui kaina derinama individualiai. Reikalui esant Kaune ir aplink galime pristatytį į šventės vietą.

Susidomėjote?

KLAUSKITE ARBA REZERVUOKITE DATĄ

Vaikusventems.lt

KONTAKTAI

+370 629 09417

I - V nuo 8 val iki 17 val

VI - VII nuo 8 val iki 14 val

DĖMESIO ! Įranga išsinuomuoti galima ir po darbo valandų pagal susitarimą telefonu

Kaunas

Galime atvežti jums patogiu laiku į namus

Išrašome sąskaitas faktūras Individualios veiklos Nr. 239050