Popcorn aparatas nuoma

Popkornų aparatas nuoma

Techninės savybės

Dovanų gaunate
1kg kukurūzų

Nuomos kaina

Dienos kaina:
69 €

REZERVUOTI DATĄ

Aprašymas

Popcorn aparatas nuoma

Ar žinote, kad spragėsiai bene mėgstamiausias vaikų užkandis įvairių švenčių metu? Siūlome išmėginti spragėsių aparatą savo šventėje ir pamatyti kaip vaikai skanauja šiais užkandžiais. Patikėkite, eilė prie šio spragėsių aparato bus panaši kaip prieš kino filmą. Gerai, kad spragėsių aparatas kurį galite išsinuomoti pas mus yra galingas bei spragėsius gamina ypatingai greitai. Naudojimas labai paprastas: įjunkite aparatą, įpilkite reikiamą kiekį kukurūzų spragėsių ir viskas!

Nuomojantis spragėsiu aparatą gausite 1kg spragėsių dovanų.

Spragėsių (POPKORNŲ) prieskoniai

Klasikiniai sūrūs: 50ml aliejus, 150gr spragėsių ir žiubsnelis druskos. Dar galima idėti šiek tiek lydyto sviesto dėl skonio. Norint pasi

Saldūs, karameliniai spragėsiai: 50ml aliejus, 150gr spragėsių ir 60gr cukraus. Norint karamelinių spragėsių reikia naudoti karamelinį cukrų.

Royal Catering popkornų aparatas tai geriausias kukurūzų spragėsių gaminimo aparatas rinkoje. Buvo specialiai sukurtas profesionaliam naudojimui – ar tai būtų kino teatruose, mugėse ar namų renginiuose. Integruotas šildytuvas maitinamas 1350 W, greitai pasiekia 220–270 °C temperatūrą ir greitai paruošiamas eksploatacijai. Per trumpą laiką galite paruošti iki 6 kg skanių spragėsių. Įjungus atitinkamą mygtuką, atskirai prijungta pagrindo lėkštė išlaiko spragėsius šiltus ir šviežius jūsų klientams. Nuimamas puodas, pagamintas iš aliuminio, yra 21,5 cm skersmens. Dėl aukštos kokybės teflono dangos kukurūzų spragėsiai nesudegs. Puodą lengva išvalyti ir vėl pradėti naudoti.

Susidomėjote?

KLAUSKITE ARBA REZERVUOKITE DATĄ

Vaikusventems.lt

KONTAKTAI

+370 629 09417

I - V nuo 8 val iki 17 val

VI - VII nuo 8 val iki 14 val

DĖMESIO ! Įranga išsinuomuoti galima ir po darbo valandų pagal susitarimą telefonu

Kaunas

Galime atvežti jums patogiu laiku į namus

Išrašome sąskaitas faktūras Individualios veiklos Nr. 239050